Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-21, 22:47   #205
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
hmm, farb nie kupowałam na aukcji (faktycznie nie mogłam ich na żadnej znaleźć), ale kupiłam jakąś nową wersję (Kadus Permanent Color) w jednym z polskich sklepów internetowych. Odcienie są ponoć odświeżone, dodano parę nowych etc. Jest to chyba w miarę nowa linia
a przynajmniej taką mam nadzieję, bo w piątek już farbowanie
jesli mozesz wyslij mi linka do sklepu to powiem Ci na ile cos tam odswezyli bo znam ich produkty w starej wersji dosc dobrze. na pudelkach powinnas miec oprocz tego, ze sa wazne 18 miesiecy dokladna date waznosci.
niemniej dziwi mnie to bo oni mieli wyjsc w ogole z pl, a jedynie dostepne ich produkty w pl mialy byc pod logiem innej firmy



edit
znalazlam sklep, faktycznie szata graficzna jest nowa, opis tez. przepraszam za wprowadzenie w blad
opisz efektykoloryzacjji chetnie sie dowiem cos o tej ich nowej technologii
co wiecej nawet w sklepach grupy pollwell, ktora sprzedawala chyba najwiecej ich farb pojawila sie inna firma zastepujaca kadusa
moja Mama bedzie mega zadowolona
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-06-21 o 22:53
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora