Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-20, 15:42   #3851
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o tą maskę z oliwkami Jesteś chyba pierwsza, która ją kupiła a o tych maskach z Love2mix już dawno rozmawiałyśmy, silikon jest łatwo zmywalny, więc luz.
Ciekawa jestem jaką opinię będziesz miała po 2 mc stosowania kremu do biustu, bo serio nie wierze, by jakikolwiek kosmetyk dał taki efekt, a chciałabym Szkoda, że super nie nawilża, liczyłam na to. Miłego używania
Jeśli chodzi o maskę oliwkową, to polecam lekturę mojej recki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-725859 Jest w niej odpowiedź na Twoje pytanie, poza tym wydawała się najbardziej odpowiednia do moich włosów w przeciwieństwie do tych bardziej rozsławionych masek, np drożdżowej

Ja też nie wierzę w jakiekolwiek cuda na kiju, które są obiecywane przez producentów, ale jednak krem coś robi, może bez efektów spektakularnych, ale nie mam wrażenia, że wyrzuciłam kasę w błoto, jakaś tam pielęgnacja jest, nie za duża, lecz dla osoby w moim wieku, po urodzeniu dziecka liczy się każdy nawet minimalny dobry rezultat, bo w pewnym wieku wiele kosmetyków po prostu nie działa wcale, przynajmniej w moim odczuciu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora