Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 13:29   #2089
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj przeleciałam mniej więcej wszystkie "hennowe" i mam do was pytanio-prośbę.
Chciałabym spróbować po raz pierwszy farbowania henną, ale zastanawiam się nad efektem jaki chcę uzyskać i jaki ostatecznie zobaczę
Moje włosy były farbowane wielokrotnie chemicznymi farbami, ale są w dość dobrej kondycji (czego na zdjęciach nie widać, bo są wilgotne i trochę poplątane - czeszę na sucho). Jedyne co w nich mi przeszkadza to kolor. Jest to ciemny brąz przebłyskami rudości, karmelowego brązu, czerwieni... Wszystkiego Do tego farba schodzi mi nienaturalnie, bo włosy odbarwiają się w poziomych pasach...
Więc co chciałabym osiągnąć. Przede wszystkim równomierny kolor, tylko nie zbyt ciemny. Podoba mi się też taka miedziana czerwień na granicy z brązem
Po tym jak "liznęłam" temat, który jest mi bardzo słabo znany, myślałam o spróbowanie mieszanki henny z amlą i jatrophą oraz indygo w proporcjach 2:1 (?) Co o tym sądzicie?

Dołączam zdjęcia - przepraszam za ogólny rozgardiasz na głowie, ale sesja
Jasnego koloru nie da się uzyskać, henna nie rozjaśnia. A Twoje włosy są ciemne, więc szanse pogrzebane.
Możesz spróbować naturalnej henny khadi, albo BAQ [obie wyjdą ciemno, masz ciemne włosy] zmieszanej z neem, jeśli chcesz żeby były rude i w lepszej kondycji. Jestem ciekawa czemu kolor Ci tak dziwnie schodzi
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora