Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-12, 17:42   #2505
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Zamówiła któraś z Was mazidełko do ust lub kremik do skórek i paznokci z Pszczelej Dolinki? Waham się właśnie czy popełnić zamówienie


Ja zamówiłam mazidełko do ust z shea, avocado, kakao i oczywiście na miodziku, to jak przyjdzie i przetestuję, to napiszę, także stay tuned Ale mam co do tego wielkie nadzieje Zresztą, sama miałam takie rzeczy robić dla rodziny i znajomych, tzn. mydła i takie mazidełka, bo jak niedawno mnie coś uczuliło i byłam tak wkur... to już sobie obiecałam, że jak powykańczam 90 % zapasów to się bawię w Panoramixa, no ale te zapasy wolno maleją, pomimo tego, że naprawdę już zapachów, balsamów, żeli pod prysznic nie kupuję, a jak kupuję to jak widać analizuję wszystko 5 razy, przynajmniej tak mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mam przepokropną, straszną, depresyjną wiadomość z pierwszej ręki ZIMOWEJ KOLEKCJI GUERLAIN W POLSCE NIE BEDZIE!!! OCZYWISCIE KULEK TEZ


Foch i obraza majestatu Ale przynajmniej nie wejdę na ponowny minus (no nie lubię kredytów i minusów na koncie, co poradzę ).


Wróciłam od babci i jest tak jak na obrazku


Odebrałam dzisiaj zamówienie z Zapachdomu, kominek się mamie spodoba, a wosk Vanilla Bourbon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce43ef23f0523a9113789ea46ec83d26adef6f70.jpg (57,7 KB, 8 załadowań)
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora