Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-26, 12:09   #2372
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Hmmm, chyba nie mogę sie za bardzo na jego temat wypowiedzieć, bo stosuje go baaardzo nieregularnie - tzn wtedy, kiedy mi się przypomni, że go mam ale ładnie pachnie, nie klei się - co do ujędrniania, to niestety efektów nie widze, ale nawet jak bym widziała to nie przypisywałabym tenu kremowi - chyba trzeba regularnie stosować aby jakieś efekty były.
Rozumiem, ale i tak dziękuję. Sama też się zastanawiam czy będę go stosować regularnie, bo raz takich specyfików używam regularnie, a raz nie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie znam tych smaków, które wymieniłaś - jak kupowałam smackersy w internetowym sklepie bonne bell (sądzę, że tam mają wszystko), to nie było takich...
Masz do nich jakiegoś linka?

Może dziś uda mi się zrobić fotkę, wczoraj bardzo późno wróciłam do domu i nie miałam już siły bawić się w pstrykanie zdjęć.
Nie mam linka Ale Buttercream jest biało-różowy a Nilla Mint różowo-różowy. Najchętniej wzięłabym ten ostatni, ale z tego, co czytałam na MUA on trochę chłodzi, a chłodzenie na zimę mi niepotrzebne...
Ze zdjęciem się nie spieszy, także się nie kłopocz bardzo.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora