Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż Malowany Zapachem - Christian Dior, Dior Addict
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-07, 17:38   #32
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaż Malowany Zapachem - Christian Dior, Dior Addict

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie bardzo..Specjalnie poszlam powąchac klasyka zeby dac ci odpowiedz Shine jest leciutki kwiatowy i delikatny..jak muslinowy rozowy szalik..czuje tam troszke cytrusow nawet jak sie wwącham.Zaskakujące jest to ze niby taki lekki i delikatny a dosc dlugo sie trzyma i ewoluuje..Powąchaj bo warto (a najlepiej cos potem zmaluj )
O, dziękuję bardzo, zaciekawiłaś mnie tym zapachem, muszę go poniuchać w perfumerii I moze faktycznie coś potworzę po nim
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba ten zapach, dlatego z ciekawości tutaj zajrzałam
Piękny makijaż oczu! Taki metaliczny, dość ciemny - kojarzy mi się z Diorem Trochę mnie nie przekonują te kropeczki na skroniach, chyba bardziej podobałyby mi się w mniejszej ilości i tworzące łuk od kącika
Za to policzki
Dziękuję Rozważałam inne kompozycje kropeczek, ale ostatecznie wybrałam taką
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując