Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-20, 21:12   #3339
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
cholerka....a mi sie frytek zachcialo z ketchupem
wino znowu sacze...
maze nie ma... nocna zmiana. i samej przyjdzie spac... buuu.
i schudlam prawie 2kg ostatnio...
Co do frytek też mam takie zachcianki. Od biedy zatykam się chipsami (tak, wiem, 22:00... dlatego nasypałam do miseczki tylko kilka ). A co do schudnięcia - pewnie mamy podobnie. U mnie wygląda to tak, że w lecie zwyczajnie nie chce mi się jeść, wcinam dużo świeżych warzyw i owoców, zamiast ciężkich "zimowych" przekąsek wcinam zielonego ogórka (nie licząc chwili obecnej ) i jakoś waga sama spada. Zawsze w lecie ważę 2-3 kg mniej niż w zimie.

No chyba że schudłaś z innego powodu? Jakieś stresy? Mam nadzieję że nie...

Aaaaa a jakie wino popijasz? Ja polecam Kijafa Cherry - nie należy do tanich (26 zł) ale jest najlepsze na świecie!!! O ile ktoś lubi słodkie wina


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
AnkaFranka muszę to powiedzieć- genialnie wyglądasz na avku

Też bym chętnie poszła na laser, szczególnie bikini, ale mam raczej jasne włoski, więc lipa. I zgadzam się co do Braunów, to najlepsze depilatory i niemal długowieczne
AnkaFranka - ja to samo pomyślałam, jak zobaczyłam Twojego avka jakaś metamorfoza na głowie czy mi się wydaje?

A o depilacji i ja marzę... tyle, że póki co wolę wydawać kasę na minerały, ciuchy i paliwo do samochodu a maszynka jest do przeżycia. Nad depilatorem myślę, ale chyba wolę wosk - mam wrażenie że mniej boli


Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no na tytuł Matki Polki to ja chyba nigdy nie zasłuże a poważnie... to wszystko tyle kosztuje że ech... jak sobie pomyślę ile muszę jeszcze kupić do tej kuchni (garnki, patelnie, talerze, noże...) to mi się gorąco robi... a przecież są jeszcze wydatki na minerały i staniki
Właśnie ostatnio tak z TŻtem gadaliśmy, że jak się człowiek przeprowadza to wszystko musi sobie kupić, każdy talerzyk, gwoździk... Kosztowne jak fiks ale ma to w sobie coś fajnego wszystko powolutku. Zacznij od kilku talerzy, kiedyś dokupisz resztę kompletu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora