Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 19:02   #3245
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44463736] Slonce ssie . Migreny od slonca dostaje. Poza tym slonce wpedza mnie w depresje i robi mi sie smutno. Najbardziej lubie deszcze, wiatr i chmury. Wtedy czuje sie dobrze.[/QUOTE]

O matko, to jak tak ja! Niestety mieszkam w regionie bardzo słonecznym, w którym nie ma jesieni i wiosny, jest lato i od razu zima, a ja potrzebuję jesiennych i wiosennych klimatów, uwielbiam jak niebo jest zachmurzone i pada deszcz!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
To co? grupowe odchudzanie? ja od dzisiaj zaczynam, bo trzeba właśnie 11kg zrzucić aż mi się piersi na plecach robią!
No i już zostałam wyprowadzona z błędu i wiem, że z moich planów to tyle wyjdzie co z koguta

A chciałam odłożyć, bo w planach mam zakup trzech zegarków (chociaż jeszcze jeden mam na oku), zacznę od najtańszego fossila jak schudnę 3 kg to go kupię później przy 7 kg esprit, a przy 11 Korsik
Ja się piszę na to odchudzanie! Ja w nagrodę za siebie odchudzenie obiecałam sobie też zegarek (podobaja mi się wizualnie MK, ale firma nie bardzo, zobaczymy, mam czas do lata), a rodzinka mi obiecała torebkę Tegiej okazji nie można przepuścic!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie męczą podobne dylematy, jak James. Mam sporo rzeczy, których nie używam, a w moim otoczeniu nie ma kobiet, które byłyby skłonne kupić coś droższego, a przy tym i nie bardzo podzielają moją manię.
Na All i innych serwisach tylko kupuję.
Nawet z wymianek wizażowych nie korzystam, bo nie ogarniam zasad i nie chce mi się tego uczyć. Jak czegoś nie chcę, to rozdaję, byle komuś się podobało i używał. No i jest warunek, muszę kogoś lubić .
W moim otoczeniu nie ma prawie nikogo kto by się chociażby malował już nie mówiąc o jakiej półce mówimy, czasami czegoś czego nie używam zostawię dla mamy czy bratanicy, ale zazwyczaj wywalam. Zwłaszcza jak kosztowało mniej niż 15 euro, wtedy mi nie szkoda.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora