Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-29, 09:46   #13
lara152
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 287
Dot.: Jak pomóc naturze?? Czyli jak podtrzymać loczki...

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
haha mialam podobnie;p. tylko ze po Komunii w 2 klasie chcialam sobie wymodelowac włoski.. i wzięłam od mamy szczotkę do modelowania zawinęłam sobie jedno pasmo wlosów myśląc ze jak rozwine będzie loczek:P. jednak nie ujrzałam swego efektu haha, bo mama musiała mi grzywke przez pół głowy zrobić:P.. ale potem super sobie zapuściłam i było elegancko;D..

ps. w życiu grzywki!:P.

.kurcze bym musiała jechać do Katowic, bo tam gdzie j amieszkam jest tyle drogerii itp ale nie spotkalam sie zszamponem i odzywka zwykla z pantine. Ale i tak uwazam ze na moje wlosy najlepszy jest zestaw oriflame do kreconych. teraz maja w promocji po 7 zł, a ja kupilam sunsilka z tydzien temu;/.. ahhh...

a w ogole czasami miałam takie loki i po uzywaniu jednoczesnie sunsilka, panti i z oriflame ze normalnie cud miod i orzeszki haha;p.. ale teraz zaczelam kucyka nosić i wszyscy mowia zebym tak chodizla bo wygladam tak fajnie i inaczej;D.. no cóż.. 4 lata chodzić w rozpuszczonych..ani razu nie spiełam ich od tego czasu o_O.. Ogolnie to bardzo mi sie podoba taki artystyczny nieład, ale mam juz za dlugie wlsoy..bo z alopatki kręcone, a jak wyprostowałabym to ho hooooo;D..

i wogole nie rouzmiem jeszcze sprawy z dyfuzorem. niby robie dobrze: włosy w doł ugniatam krece po glowie tą szczotą z dyfuzora, ale kurcze az takiego efektu to nie ma jak u fryzjerki:P. i nie wie czemu ;/;p.

Ja tot ez jakos w wakacje z 2 na 3 klase ;] hehehe dobrze ze po Komunii bylam xdd myslalam ze mama sie nie kapnie ale sie kapla xd Siostre mam fryzjerke wiec mnie obciela na krotko... Jak ja wtedy wyłam...
Ja ogolnie nie mam za soba zbyt wielu doswiadczen z kosmetykami do wlosow... Wlasciwie moge powiedziec ze sie ograniczam. Dobry szampon odzywka i olej rycynowy ;]

4 lata nie spinalas wlosow?;o wooow niezle ;]
Jeju tez chcialabym miec juz wlosy za lopatki

A tym dyfuzorem to moze za duzo krecisz po glowie? Nigdy tego nie uzywalam ale moze powinnas wloski tylko wgniatac... Noi zeby nie byl zbyt cieply strumien powietrza... Duzo cierpilowisci w to wlozyc pewnie trzeba...
lara152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując