Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 17:41   #1763
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Właśnie odebrałam swoje zamówienie z BU
Dawno od nich nic nie zamawiałam , głównie przez długi termin oczekiwania, ale pomyślałam, że skoro przyspieszyli realizowanie zamówień, dlaczego nie miałabym czegoś zamówić
I w ten o to sposób, dokonałam mojego skromnego zamówienia, a mianowicie olejku myjącego drzewo herbaciane, hydrolatu aloesowego i masła shea.
Zapłata została zaksięgowana w piątek, zamówienie wysłane wczoraj i już jest u mnie Myślałam że dziś go już nie dostanę, ale nie wiem dlaczego zawsze jest tak że jak np zamawiam z BU czy ZSK to listonosz przychodzi po połodniu( po 17) a jak zamawiam z innego miejsca to przychodzi w okolicach południa
Cóż dla mnie to lepiej bo po południu zawsze ktoś jest.
Wracając do zamówionych produktów lekko się zdziwiłam, bo hydrolat i olejek były w plastikowych buteleczkach, ale znaczenie różniących się od tych co zamawiałam wcześniej( ostatnio jakoś w sierpniu).
Nie miałam pojęcia że BU zmieniło opakowania, ale mnie ta zmiana nie przeszkadza, te nowe opakowania wydają mi się bardziej poręczne i ładniejsze.
Plastik jest w odcieniu hm niebieskim/fioletowym(zależy od światła), ale wciąż można zobaczyć ile produktu nam zostało.
Także teraz mam kolejny argument by zamawiać z BU( opakowania z ZSK mi nie podeszły )
Ufff się rozpisałam

Edytowane przez Katrina93
Czas edycji: 2012-02-09 o 17:48
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując