Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 19:51   #290
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja powinnam nosic okulary w zasadzie od dziecka. Jak bylam w szkole podstawowej wstydzilam sie ich i wpadalam w histerie bo nie chcialam ich nosic. To prawda ze tamte oprawki byly ohydne! duze i w ogole nie dopasowane do mojej twarzy wiec nie dziwne ze taka byla moja reakcja do tego wszyscy sie ze mnie smiali i przezywali okularnica . Pamietam ze moje kolezanki mialy ladne delikatne ramki w ktorych wygladaly ladnie, ja im zazdroscilam i ciagle zastanawialam sie dlaczego i ja takich nie moglam miec. Niestety okulary wybrali mi rodzice. Mowili ze wygladam w nich bardzo ladnie i juz - kupili. Byl okres ze wzrok mi sie troche poprawil i nie nosilam okularow przez jakis czas i bylo mi w tym wygodnie. Jakies 6 lat temu zauwazylam ze znow gorzej widze szczegolnie meczylo mnie odczytywanie z tablicy w szkole musialam mruzyc oczy i czesto przesiadac sie do blizszych lawek bo czesto nie moglam nic odczytac. Pojechalismy do badania wzroku i rzeczywiscie potrzebowalam miec okulary troche sie tego balam. Myslalam ze sie do nich nie przyzwyczaje ze bede wygladac gorzej no ale wybralam sobie ramki ktore na prawde pasowaly do mnie. Wygladalam w nich ladnie a znajomi i rodzina mowili ze kompletnie mnie odmienily. Cieszylo mnie to. Ostatnio zmienilam moje ramki dlatego ze te poprzednie byly dosc ciezkie a moze to poprostu te szkla... teraz mam leciutkie ramki i plastikowe szkielka (szkielka nie sa w ramkach) nie czuje ich na nosie i wygladam o wiele wiele lepiej. Sa tak delikatne ze prawie ich nie widac no i same sie przyciemniaja pod wplywem promieni UV to bardzo wygodne. Bardzo podkreslaja moja urode. Tak wiec osobiscie uwazam ze okularow nie mozna sie wstydzic trzeba tylko je odpowiednio dobrac a mozecie stac w nich na prawde sexi
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując