Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 17:12   #4671
namini
Przyczajenie
 
Avatar namini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej wszystkim.
Acnedermu zaczełam używać w styczniu 2013, obecnie jestem w połowie 4tego opakowania i szczerz polecam. Z trądzikiem walczę ( na szczęścię ta walka się już kończy ;p) około 3 lat, raz lepiej, raz gorzej.
MIAŁAM trądzik zaskórnikowo-grudkowy, pełno krostek, podskórnych grudek, zaskórniki otwarte i zamknięte i to był mój największy problem. Bo z tych zaskórników robiły mi się stany zapalne, a później ropne pryszcze. Dlatego tak zależało mi na pozbyciu się ich. Z każdego, naprawde z każdego zaskórnika, prędzej czy później powstawał pryszcz. Postanowiłam zacząć kurację Acnederm. Po 4 msc mogę powidzieć że mam gładką skórę, nie mam żadnych krostek, grudek, przede wszystkim żadnych pryszczy, ponieważ nie mam zaskórników otwartych (głównym problemem były te na policzkach i w okolicy brody). Jedyne co zostało to przebarwienia, już blade, myslę, że jeszcze około 1,5 msc i nie bd ich widać) oraz zaskórniki zamknięte (okolice nosa).
Cierpliwość się opłaca, ja lepsze efekty zobaczyłam po 1,5 msc stosowania. Jeśli chodzi o wysyp, to jakiego takiego nie miałam. Parę krostek więcej, nie pamiętam żebym miałą wysyp pryszczy.
Także polecam A! Jak stosowałam? 5/6 razy w tyg. Tj. codziennie wieczorem 4 dni a później przerwa i znowu, albo 3 dni i przerwa itp. Z rana filtr SPF 50+ (jeśli ktoś szuka dobrego filtra to polecam Ziaję do skóry tłustej, o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html )
Ten post wyszedł dłuuugi a i tak starałam się go skrócić ;p

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

A w tym poście chciałam przedstawić moją pielęgnację. Wiem że komuś może taki schemat się przydać, bo gdy sama miałam większe problemy szukałam takich postów
Moja obecna pielęgnacja wygląda tak:
Rano:
-Babydream, uniwersalny żel
-Ziaja, krem do cery tłustej, SPF50 +
-Makijaż (korektor anty. + puder matujący)

Wieczorem:
-Babydream, żel uniwersalny
-Acnederm

Jeśli nie smaruję twarz Acnederm to:
-ten sam żel
-krem nawilżający

Dziewczyny! Pamiętajcie, że w walce z trądzikiem trzeba postawić przede wszystkim na oczyszczanie+ nawilżanie. Do tego jakiś "działącz" w moim przypadku Acne
I czasami lepiej postawić na minimaliz. Ja kiedyś uzuwałam tyylu kosmetyków, każdy krok, przkłądowo żel, płyn miceralny, tonik, krm nawilżający, krem matujący i wiele innych, których nazw nie pamiętam, oraz nie były mi potrzebne. Mam 5 kosmetyków do pielęgnacji cery - żel, Acnderm, krem z filtrem, używam go również jako nawilżający bo świetnie nawilża oraz preparat punktowy i peeling (nie licze kolorówki) i uważam że mam pielęgnację na 6! Oczyszczanie+nawilżanie+ "działacz"
Więc czasami warto zrezygnować z tony przeróżnych produktów i postawić na mnimalizm. Nie mówię że taka pielęgnacja na bank u was się sprawdzi al warto spóbować.
Pozdrawiam i życzę pięknej, zdrowej cery
__________________
"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku."

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiagniecie wymaga czasu, czas i tak upłynie..."

włosomaniaczka
namini jest offline Zgłoś do moderatora