Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-23, 15:08   #4949
anitka302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
A co ta maska daje? Zaskórniki wyjdą i pryszcze wysuszą się? No i jaka maska po pierwsze?
Ja serum bielendy uzywam na dekolt i mialam ze 3 pryszcze na plecach. Wysuszyło mi je, szybciej sie zagoiły. Ale na takie podskórne nie działa...Moją zmorą są zamknięte zaskórniki!!! Które siedzą, są takimi brzydkimi gulkami, z ktorych robią się prychole. Jak je usunąć??? Jak się pozbyc tego cholerstwa? Może jednak te plastry Nuvaring pomogą?
Mi bardzo pomogły porady z bloga Sekrety Cery trzeba wykazać się cierpliwością, ale jest lepiej po jakimś czasie pilnowania się i robienia wszystkiego odpowiednio. Ciężko mi było nie dotykać twarzy, jak wiedziałam że są tam pryszcze ale udaje się jak dotąd i już to dużo dało, lepiej wyglądam o tutaj na przykład można posłuchać bardzo dużo o pielęgnacji skóry z trądzikiem http://sekretycery.pl/cera-tradzikowa/
anitka302 jest offline Zgłoś do moderatora