Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-22, 08:39   #2375
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Ja tez jadam cos z czekolada i nic Mai nie jest. Takze zaczynałam od jednego ciastka, potem 2 albo poł princessy. Ale i tak marzy mi sie zjedzenie całej czekolady jak w ciązy Ale boje sie, ze to zaszkodzi Mai, wiec tylko w marzeniach jem
ja jem czekoladę, duuużo czekolady ( o wiele za dużo), ciastka, co mi pod rękę popadnie i nic Tosi się nie dzieje ( nie zapeszam), żadnego uczulenia, żadnych zaparć, no i ogólnie JEM WSZYSTKO. ostatnio nawet pizzę jadłam i nic, fasolkę po bretońsku też i nic nie było tylko pierdy śmierdzące, że hej!

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Kochane!
Wiem, że nic się nie odzywam, baciki mi się należą...

Ale tak na szybko, żebym nie zapomniała, macie linka - Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt: http://pspn.org/main/stowarzyszeni Macie tu wykaz polecanych basenów dla niemowląt.

Ucieszyłam się bardzo, że koło mnie są takie zajęcia, bo nie spodziewałam się tego po mojej mieścinie. Wlazłam na stronę szkółki i super wszystko opisane, koszt taki jak wspominałyście (110 zł/mies.), niestety wśród podstawowych przeciwskazań jest ulewanie. A u Kaja niestety dalej jest, zwłaszcza teraz, kiedy go karmię do bólu, żeby mi rosła chudzinka Napiszę niedługo coś więcej.
A z basenem mam nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze
no to proszę na własne życzenie hehe

jak tam z wagą u Kaja?

Tosia waży ok 4700g

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Słodkich snów

a ja się pochwalę zakupami wczorajszymi ^^
sweterek
body wybrane przez tatusia
i skarpeciochy


Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
Dziewczyny to chyba nie przez te michałki Mały ma praktycznie suche pieluchy, cały czas wierzga nogami, a rękoma to mam wrażenie, że sobie oczy wydrapie i jeździ nimi po całej głowie. Więc czekam jak na szpilkach na wizytę u pediatry.
trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dobry
witam się z bawarką.

córa dała pospać. po 2 się przebudziłam i nasłuchiwałam czy kwiczy. poszłam do niej, zaczęła się wiercić, dostała smoczek i poszła spać dalej. tak samo było przed 6. obudziła się po 6

zaraz zabieram się za sprzątanie
pracuś

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
A może to nie tyle czekolada co kawałki orzechów. Szkoda biedactwa. Trzymam kciuki i daj znać co i jak.
o właśnie

ja sobie jem płatki czekoladowe z mlekiem i zaraz mam w planie sięgnąć do zapasów ubraniowych Antosi bo już pusto się w komodzie robi
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora