Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-19, 06:42   #29
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Cool Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

GRUDNIOWA SZTYNKO, ZAMIECASZ MOJ WATEK mam cie zgłosic jelonkowi?

wkleje wam cos nt. temat tego zabiegu jestem na niego zdecydowana, gdyz mam rózne dolegliwosci zoładkowe, i nie moge sie pozbyc dolnej czesci brzucha ;/

Hydrokolonoterapia jest nowoczesną metodą oczyszczania organizmu z zatruwających go złogów i toksyn. Niestrawione resztki pokarmu oraz kamienie kałowe, których waga dochodzi nieraz do 5-6 kg, gromadząc się w zachyłkach i zagięciach jelita grubego, zaburzają jego naturalną perystaltykę, czyli tzw. ruchy robaczkowe. Efektem są kłopoty z wypróżnianiem się i zaparcia.
Większość ludzi cierpi na zaburzenia naturalnej symbiozy bakterii przewodu pokarmowego. Poprzez złe odżywianie, styl życia, zanieczyszczenie środowiska naturalnego, trucizny oraz nadmierne stosowanie leków, zostaje zaburzona równowaga pomiędzy niechorobotwórczymi bakteriami a człowiekiem. Skutkiem tego jest osłabienie sił obronnych organizmu i zaburzenie przemiany materii. Tryb życia, sposób odżywiania się, zakłócenie regularności naturalnych funkcji fizjologicznych wywołują zaburzenia w pracy jelita grubego, powodując m. in. zaparcia i otyłość.
__________________
Dukan - start 80 kg
I faza 10 dni - 4kg
II faza - 76 ......... waga docelowa 58 kg
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując