Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 07:14   #285
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Beth ja pytalam o encanto, ja powiedz mi jak wrazenia



Sama musisz stwierdzic co Ci odpowiada metodą prób i błędów
+ piszesz, ze masz sniada karnacje a ja wciaz mam w glowie Twoje zdjęcie i swatcha tego okropnie ciemnego podkladu, ktory Ci dobrali
Co do makijazu to ja jestem ruda i uzywam to, na co mam ochote czy to bronzer czy roz czy rozswietlacz




Jak to po co niektorzy maja taka buzie, ze pewne rzeczy ciezko zakryc czymkolwiek

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



ale jakies takie super hiper?
jak chodzi o encanto to ja jestem bardzo zadowolona, nie wiem jakiej długości masz włosy ja startoałam od dość krótkich bo zapuszczam tj takich za szyję. Wczesniej po umyciu zawsze musiałam uzywac prostownicy nie było szans na wysuszenie i wyjście z domu bo włosy mi sie wywijały i miałam siano - a teraz? myję, suszę i koniec - zero pianek żeli i innych świństw. Także polecam sie serdecznie i polecam tylko encanto.

Co do mojego podkładu i zdjęcia to cos pokręciłaś fotke dawałam bez makijazu z paskiem triple. Nie pokazywałam zdjęcia z moim podkładem tylko pisałam jaki mam tj revlon color stay natura tan 330.
Póki co stoi na połce bo testuje BB. na razie jestem przy drugim, paczuszka z kolejnymi idzie do mnie z asianstore, wieć zobaczymy. Jeszcze sie nie zakochałam póki co.

Wybieram sie do sefory - może tam mi dobiora jakies kosmetyki w sensie doradza czy rozświetlac czy matowić. Kupie tez nowy pędzel.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

tu sobie pooglądaj piękne i inspirujące filmy instruktażowe! http://www.lisaeldridge.com/video/
bardzo dziekuję,. zaraz zajrzę.

Wczoraj widziałam z oriflame takie kulki jedne brązujące drugie rozświetlające ( z dodatkiem rózu) ale baba nie umiała powiedzieć w którym było by mi lepiej a próbki żeby sie pomiziac nie było

mi się strasznie podoba ten rozświetlacz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19271,high-beam.html
ale nie wiem czy maja próbki. Popytam przez weekend

no to mnie o tyle pocieszyłyście że nie ma reguły moge bronzowic moge róż 9ale ciemny) mogę rozświetlać. Także mysle że kupie może essentii bo maja dość tanie z każdego na próbker i zobacze który mi odpowada i wtedy zainwestuję w coś lepszego.

Edytowane przez Beth77
Czas edycji: 2013-04-18 o 07:20
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora