Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-29, 12:54   #2593
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Plus, że teraz już przynajmniej jesteś zdiagnozowana

Nie bez kozery truję tu u ówdzie, że rynek niemiecki to bida z nędzą Sama upatrzyłam parę ciekawych rzeczy, ale w necie, stacjonarnie wcale nie ma aż tak w czym wybierać. Moim zdaniem Hebe ma o wiele ciekawszą i bogatszą ofertę niż każda niemiecka drogeria.


Ja natomiast zauważam ekspansję marek niekomercyjnych, coraz więcej spotykam ich u siebie w miasteczku, gdzie są 3 drogerie i 3 apteki na krzyż Np Nacomi, Sylveco. Jeszcze 2 lata temu niemożliwym był zakup np oleju kokosowego u mnie stacjonarnie, obecnie widzę go w każdym sklepie. nawet w tabakierni i sklepie z pamiątkami + inne egzotyczne oleje i kosmetyki, np puder ryżowy, żeby kupić, to kiedyś bym musiała po niego zasuwać chyba na koniec Polski, a teraz mam pod nosem ten z Paese.

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Korah pocieszające jest to że astma czy POCHP teraz leczy się bardzo dobrze, bez skutków ubocznych jak jeszcze kilkanaście lat temu Jeśli lekarz dobrze Cię ustawi, to ta dolegliwość będzie dla Ciebie nieodczuwalna
Akurat mam ten komfort, że znam tę chorobę od podszewki, odkąd się okazało, że moje dziecko na to cierpi (pierwszy w rodzinie), więc jako tako się orientuję jak powinno się to leczyć. Na razie dostałam steryd wziewnie i potem mam wykupić Singulair, mojemu dziecku bardzo ten lek pomaga w normalnym funkcjonowaniu. Dzięki niemu nie ma nadreaktywności oskrzeli przy byle przeziębieniu, kontakcie z kurzem czy podczas pylenia roślin, a lekarz stwierdził, że skoro u niego działa, to i u mnie powinien. W ogóle najgorsze jest to, że prawdopodobnie ja na to też choruję od dziecka, bo jako dziecko byłam bierną palaczką w domu i często chorowałam, jednakże potem lekarze myśleli, że wyrosłam z tego. W dorosłym życiu sama zaczęłam palić papierosy i teraz mam tego konsekwencje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora