Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-31, 09:26   #929
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Opalam się bardzo szybko. Skóra jest przybrudzona brązowa / oliwkowa, choć później wpada w lekki, złotawy odcień.
2. Ciemnobrązowe z ciemnoszarą obwódką. Oprawa zdecydowana, wręcz czarna.
3. Brak.
4. Cera raczej oliwkowa. Rumienię się na różowo.
5. Ciemny blond. Jeśli chodzi o przebłyski to pomieszanie z poplątaniem. W niektórych miejscach przebłyski są złotobrązowe, a dalej "mysie". Choć bardziej postawiłabym na "mysi" odcień.
6. Usta różowe, wręcz sine.
7. Doskonale czuję się się w fiolecie, intensywnie różowym np. biskupim kolorze, i głębokich odcieniach niebieskiego np. chabrowym. Również lubię czerń i szarości oraz czerwień. Natomiast nie przepadam za żółtym, zielonym i pomarańczowym (choć zależy od odcieniu).
8. Tutaj raczej dowolność.
9. Jaskrawe kolory nie są w moim guście, choć pomarańcz na opalonej skórze wygląda dość atrakcyjnie. Intensywne (głębokie) - niebieski, róż/fiolet.
10. Raczej rzadko.
11. Odcień gra dużą rolę. Wydaje mi się, że pasują jedne i drugie z wyjątkami. Dobrze wyglądam w złocie, w srebrze nieco gorzej.
12. Zazwyczaj nie zestawiam kontrastowo kolorów, ale uwielbiam zestaw czerń-biel.
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora