Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Frezarka - ceny, opinie, frezy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-08, 16:46   #839
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ja_agata_ Pokaż wiadomość
H&F proszę podpowiedz mi w takim razie jaką rozsądną bezawaryjną frezarkę do max. 1 200 pln która potem mogłabym używać w salonie i którą mogę dostać w polsce żebym nie miała problemu z gwarancją jak by co. plisssssssssssss
nie pomoge, jesli mozesz wydac tysiaka, to dziewczyny pomoga predzej, bo znaja polski rynek

ja tylko staje w tym watku obronie multiszlifierek, bo akurat proxxon u mnie sprawdzil sie rewelacyjnie i jesli ktos nie ma do wydania kasy, to moge go z czystym sumieniem polecic - wlasnie predzej wersje zielona dla majsterkowiczow, bo ma lepsze mocowanie frezow, w bialej frezarce do mani pedi zmienili je na mniej wygodne moim zdaniem (obie sa do kupienia w polsce, proxxony w leroy czy castoramie, dokladnie sie to proxxon micromot 50/e nazywa, jakies 300pln kosztuje)

za 1200 chyba da sie cos rozsadnego kupic? kupy frezarek w pl nie ma? maja dosc porzadne,
ja sie na erice zdecydowalam wieku temu, teraz kupilam i fajne to jest - leciutkie, w zasadzie nieslyszalne
ale ciezkie testy przed nami, zobacze co potrafi poki co proxxon powedrowal na wozeczek do pedicure
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując