Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 14:48   #2427
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sicilia, a dowiadywalaś się może co jest zawarte w tym 'parfum'? Na opakowaniu mojego micela pisze, że produkt nie zawiera ani syntetycznych substancji zapachowych, ani też olejków eterycznych, więc parfum w skladzie nie wiadomo co oznacza. Dodam, że nie wiem ile tego parfum jest, ale ten micel pachnie bardzo delikatnie, winogronowo.
Pani z AA eco napisała, że "Składnik PARFUM to substancja zapachowa pochodzenia roślinnego, hipoalergiczna oraz posiadająca certyfikat upraw ekologicznych. Ze względu na duże prawdopodobieństwo uczulenia osób o wrażliwej cerze – olejki eteryczne nie wchodzą w skład naszych receptur."
Nie jest to dogłębne wyjaśnienie, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że cały parfum ma certyfikat Właśnie te kosmetyki tak niby fajnie wyglądają, ale ich skład nie do końca mnie przekonuje. Byłam niedawno na takim spotkaniu na temat kosmetyków naturalnych i dowiedziałam się, że wszystko to, co jest po parfum to są już praktycznie znikome ilości. Idąc tym tokiem rozumowania, składy AA eco są z jednej strony krótkie i proste, ale z drugiej strony wszelkich roślinnych ekstraktów (którymi chwalą się też w nazwie) jest tyle, co kot napłakał... Oczywiscie nie oznacza to, że płyn micelarny jest do kitu, ale skoro mówisz, że z tuszem sobie słabo radzi, to ja osobiście wolę Living Nature. Winogronami nie pachnie (tylko jakimś zielskiem), ale tusz zmywa błyskawicznie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując