Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 20:44   #606
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Miałam dużo starych blizn po trądziku i po miesięcznym używaniu są prawie niewidoczne. Może się jednak pojawić wysyp pryszczy, po jakichś 2 tygodniach dopadło mnie właśnie masowe wyskakiwanie krotek (podobno u niektórych właśnie ślimak wyciąga co jest jeszcze pod skórą siedzi). Co prawda zaczęłam wtedy używać sporo nowych kosmetyków, ale mimo wszystko podejrzewam, że to mizon. Za to teraz nakładam grubszą warstwę na całą twarz (wszystko wchłania się do matu) i rano budzę się ze śliczną buźką Z kosmetyków azjatyckich polecam jeszcze maseczkę truskawkową z baviphatu albo ekstrakt z truskawki z zsk - ładnie rozjaśniają skórę

Wolę się jednak upewnić zanim kupię, ale miesiąc brzmi świetnie... Mam zamiar całkowicie się pozbyć przebarwień do sierpnia a mizona kupuję w maju. Myślisz, że z taką różnicą koloru jak w załączniku da sobie radę w 2-3 miesiące ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bl.jpg (6,5 KB, 30 załadowań)
__________________
Co wyczyniam ze swoją cerą
Rano: 1. Mycie - Rossmann Facelle intim, Waschlotion Sensitive 2. Dalacin T, antybiotyk. 3. Iwostin purritin, krem eliminujący niedoskonałości/matujący
Wieczorem: 1. Mycie - jw. 2. Domowy tonik z kwasem mlekowym 10% 3. Dalacin T 4. Pharmaceris Almond Peel 5%
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora