Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażowe wyzwanie czytelnicze 2018
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-17, 21:14   #848
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Wizażowe wyzwanie czytelnicze 2018

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;84903046]Mi się podobają tegoroczne punkty. Wyzwanie sprawia mi ogromną frajdę i nie wyobrażam sobie, żeby któregoś punktu nie zrealizować. Traktuję je jako motywację do poszerzenia czytelniczych horyzontów. Zaczęłam dzięki niemu sięgać po reportaże i okazało się, że bardzo mi się spodobała taka forma. Szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi, czy pozostali podmieniają punkty albo z niektórych rezygnują. Cieszę się, że ja się w jakiś sposób rozwinęłam czytelniczo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]W wyzwaniu biorę udział pierwszy raz i zgadzam się, że można je traktować jako motywację do poszerzenia horyzontów w kwestiach czytelniczych wyborów. Zupełnie nie przeszkadza mi, że ktoś wybierze pakiet podstawowy, w wyzwaniu chodzi rownież o wymienianie się uwagami o przeczytanych lekturach oraz o inspirowanie się wzajemnie. Notuje sobie najbardziej interesujące pozycje z Waszego ksiązkowego menu i wzbogacam dzięki temu swój książkową listę must read.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

16/26

26.Akcja dzieje się zimą.
Stara Słaboniowa i Spiekładuchy
Joanna Łańcucka

Ksiażkę już dawno chciałam przeczytać. Bardzo spodobał mi się język tej powieści, cała jej tematyka ludowych opowieści jak i ilustracje. Przeczytałam z wielką przyjemnoscią i dopisuję Autorkę do "obserwowanych" chętnie poczytam inne teksty spod jej pióra.
Akcja może nie toczy się wyłącznie zimą, lecz te zimowe opisy bardzo były dla mnie uwypuklone, aż czułam to zimowe, mroźne powietrze
Szczerze polecam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując