Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-05, 14:35   #915
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Estella, bardzo ładne zbiory! Zaś najpiękniejsza kolekcja Escad!
Jeszcze wczoraj widziałam smakowitą 30 ml Tropical Punch na strawberrynet!
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Estella - czy mi się wydaje, czy ja widzę u Ciebie Tropical Punch? Jak ja je uwielbiałam! Wieeele bym dała, żeby znowu poczuć ten zapach!
A tak na marginesie, to widzę, że mamy nieco podobny gust kosmetyczny, bo kilka rzeczy się powtarza u mnie, a niektóre miałam kiedyś
Tropical Punch to moje najukochańsze perfumy, niestety się skończyły kupiłam je około 6 lat temu, więc obawiałabym się o świeżość tych z Truskawy.

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Estella czy możesz napisać coś o peelingu enzymatycznym nuno?
Kupiłam dopiero wczoraj. Analiza składu jest na Biochemii. Dziś powinnam go użyć, więc dam znać

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Masełko mango jak sie spisuje?? Jak byś porównała je z masełkami Body Shopu (mango lub innymi)
A krem Vichy SkinSet??
Krem sprawia, że skóra jest bardzo gładka i miękka, ale średnio nawilża. Przyjemnie się go używa, ale jest raczej dla mało wymagającej cery.
Masełko przyjemne, delikatnie pachnie, kupiłam w dużej promocji, więc się opłacało - normalnie kosztuje 33zł. Porównania z TBS nie mam. Nie jest tłuste, niby jest gęste i nie spływa ale bardzo dobrze się nabiera i rozprowadza.
W M&S są testery, więc można się wymazać.
Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
Estella jaki jest ten krem do ciała Voglia di...ananas&pomarańcza
Bo widze ze jest zaznaczony serduszkiem,czyli mało uzywany
A kolekcja escady
Krem wcierałam tylko w dłonie czekam aż zużyję to co jest otwarte - Dove jest na dnie, więc niedługo....
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora