Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 14:21   #4772
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

ja chcę miniatury (jak takie tanie)! chcęęęęę jeeeeeee. tylko nie wiem po co mi.. mam beige chic odsypke, mam mythic duże pudło, do tego mam winterki, motyle, pastele, gold temptation odsypkę, tylko nie mam pinków... wybijcie mi miniaturki z glowy, błagaaaam
wybijam
przecież są Ci kompletnie niepotrzebne - kup sobie nową koszulę hihi


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak na mój gust są troszkę przereklamowane. Ale dają BARDZO subtelny efekt, a beige chic są według mnie najładniejsze. Pewnie dlatego są takich hitem, że w sumie nic nie widać żeby robiły a jednak jakoś tak żywiej się wygląda
no właśnie - może ja po prostu nie lubię zbyt subtelnych efektów
ale Wy je traktujecie jako pudry, czy jako róże / bronzery ? na całość? na kości czy jak??
muszę się zagłębić w temat - bo ja to specjalistka od kryolana np. jestem ale o meteorytach to nic nie wiem

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
meteoryty przereklamowane?
moim zdaniem najlepsze są motyle, szkoda że takie drogie i rzadko można je spotkać, ale w końcu są ogromne robią coś takiego z twarzą, że wszyscy się zachwycają nad moją cerą (raz nie nałożyłam meteorków na twarz i kilka osób się mnie spytało czy chora nie jestem ). Dziwne, a jednak coś w tym jest
a jaki efekt dają te z trójki truskawkowej?
zakładam że raczej nie matują
więc co? rozźwietlają? nadają kolorku?
kurcze - chyba znó muszę się przejść do sephory i je pomacać - tylko ja takczęsto ostatnio chodze że jużmi głupio - bo tylko oglądam a potem przychodzę do domu i cyk - na tru kupuje
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora