Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 13:09   #578
freakyy
Przyczajenie
 
Avatar freakyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 28
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez litlle_star Pokaż wiadomość
Mi po prostu nic nie pomaga.. Ale to jest wynikiem stresu prawdopodobnie. Bo spowrotem zaczęłam obgryzać, kiedy zbliżała się szkoła. I teraz poszło.
Wydaje mi się, że nie uda mi się nigdy nie obgryzać.
Uda Ci się, uwierz w to
Skoro przyczyną jest stes, zacznij od jakiegoś dłuższego wolnego. Najbliższe 2 tygodnie przerwy są w święta, więc wtedy spróbuj.
Zakupy, porządki, brak stresu szkolnego - będzie tyle rzeczy do zrobienia, że jest szansa że paznokcie Ci trochę odrosną. Jak będzie trzeba wrócić do szkoły pomaluj je kilkoma warstwami jakiegoś ładnego lakieru, albo tak jak dziewczyny wcześniej pisały, zrób na nich 'arcydzieło', w które włożysz dużo serca i czasu, aż szkoda będzie niszczyć.
Ale niestety muszę przyznać, że po prawie 4 miesiącach nieobgryzania nadal mnie do tego ciągnie i gdybym nie miała pomalowanych paznokci to zaraz bym je zjadła :/
Mimo wszystko najgorszy jest początek, samo zadecydowanie, że już koniec z obgryzaniem, a potem to już tylko się musisz pilnować
Bardzo pilnować
freakyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując