Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 17:20   #1958
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Możesz wybrać farbkę jaką zechcesz zalezy do jakiego koloru chcesz dojść, wtedy najlepiej wybierac podobną. Nie wiem czy chcesz popielaty blond czy mroźny...

Hmm ten który ja chce to popielaty chyba nie jest Bardziej beżowy, a czy mroźny to nie wiem bo on mi sie kojarz z takim jasnym bardzo

Generalnie jeśli chodzi o kolor włosów to marzy mi sie kolor Candice Accola, tylko ze ja ją raczej z serialu kojarze i ciezko mi bylo znalezc zdjecia zeby pokazac o co mi chodzi - to ostatnie jest wlasnie z filmu zdjecie, reszta z sesji, ale kolorek sliczny chociaz pewnie każde zdjecie to inny odcien hihi
No ale wklejam

Tak naprawde to zadowoli mnie jakikolwiek blond teraz bez tych rudosci, w miare wyrównany Nie za ciemny, ale nie jasniejszy niz mam Chcialabym po prostu jakos to stopniowo wyrównac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Candice.jpg (143,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (138,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Candice-Accola-candice-accola-18375144-346-604.jpg (43,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg -Candice-Accola-caroline-forbes-topshop-denim-jacket-jt-21-thumb-466x310-57935.jpg (30,2 KB, 48 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora