Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-08, 20:38   #6
_Ala_
Zadomowienie
 
Avatar _Ala_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kujawy ;)
Wiadomości: 1 322
Dot.: •´°.¸¸.°ღ°.` ღ[D]zienny°.¸¸.°ღ°.` ღ

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam dwie nie lubie kolorowych makijażow bo oglądając tutaj tragedia tęcza i bym w takim nie wyszła na miasto bez przesady ... nie bawie się w kolory bo nie podobają mi się takie makijaże uwaga ode mnie
przepraszam, czy chodzi o mój dzisiejszy makijaż?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
taa nie są sklejone rzęsy i nie wiem czemu ocena rzęs i sie tego uczepiliście i nie mam dużo wartstw tylko zawsze nakładam odpowiednio z umiarem to raz a tusz mam świetny zmieniałam tysiące i każdy sklejał rzęsy odpada z tym . A tak pisaliście że niby zwykły makijaż rozumiem ze was imponuje wstawianie jakiś ran.. czy takich dupereli ale bez przesady Dzienne makijaże powinny być najczęściej pokazywane i tutaj jest ich właśnie dużo wiec już nie wymyślaj jak nie masz co napisać
ale dzięki za uwagi Pozdro więcej nic nie wstawie by zaprezentować się jak tak mi milo napisaliście to podziękuję może że tutaj pojawiłam sie 1 raz to muszę być tak potraktowana ale Okej
Ciao
O Matko... Nie trzeba się zaraz obrażać... Wiele dziewczyn miało nieudaną pierwsza próbę, ale wklejały kolejne makijaże i było coraz lepiej. Dlatego Ty tez sie nie poddawaj, bo masz warunki. Masz bardzo ładną cerę, ładne oczy i usta. Faktycznie rzęsy w tym wątku mnie tez nie przekonują...Ale reszta jest ok. A co do "ran czy jakiś dupereli" to właśnie od tego jest forum "moje makijaże" i o ile wątek spełnia warunki regulaminu ma prawo sie tu pojawić. Ty chciałas zaprezentować dzienniaka - ok, ale trzeba się nauczyć przyjmowac negatywne opinie bo po to tu wstawiamy makijaże - do oceny. A co do mojej tęczy napisałam że to rzecz gustu, mnie się takie makijaże podobają. Nie wszystkim muszą, to zrozumiałe.
__________________
http://alka1989.blogspot.com

_________________________ ____________________
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią...?

_________________________ ____________________
Nie masz zgody na kopiowanie moich zdjęć a tym bardziej na rozpowszechnianie!

-Alka-
_Ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując