Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-06, 10:09   #2670
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za rady
Widzę, że nie jestem sama z ty problemem i co gorsza moja pani doktor powiedziała mi, że ostatnimi czasy trafiają do niej pacjentki nastoletnie z coraz poważniejszymi problemami kręgosłupa.
Na masaże też już jestem umówiona.
Ja ostatnio też za dużo siedzę w sumie to można powiedzieć, że cały czas, bo w każdej innej pozycji mnie boli, chodzę boli, jeżdzę na rowerze boli, o bieganiu nie ma mowy, o jakichś ćwiczeniach nie ma mowy. Będę musiała pomyśleć nad tym basenem, choć gdzieś wyczytałam, że niewskazane jest pływanie na brzuchu a tylko na plecach. Mam zaufanie do mojej pani doktor, więc skonsultuję to wszystko z nią, ciekawe co mi powie. A zeby tylko ten kręgosłup mi dokuczał, a tu jeszcze nieszczęsne włosy, trądzik..eh. Starczy już tego żalenia, trzeba wziąć się za siebie.

Wam też życzę dużo zdrówka
Faktycznie nie każdy styl pływania jest dobry. Najmniej polecany klasyczny(żabka) najkorzystniejszy jest grzbietowy. Jeśli masz w okolicy aquapark bardzo polecam na etap w jakim jesteś (wszystko boli jak cholera przy najmniejszym ruchu) wszelkiego typu masaże wodne , pięknie rozluźniają pospinane bólem mięśnie a nie wymagają aktywności ruchowej. Wg. mnie najlepsze na kręgosłup są odpowiednio dobrane ćwiczenia- dla rozluźnienia bolących i wzmocnienia mięśni podtrzymujących kręgosłup. Ale zasada jest taka- wykonujesz cwiczenia dopóki nie powodują bólu .

A pomarudzić czasem trzeba

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-06-06 o 10:11
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora