Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-23, 22:04   #1591
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam wczoraj te w tubce i w szafie były jakby 2 serie tych podkładów. W jednej najjaśniejszy wydawał się 03 a w drugiej 02 i 09 . Strasznie pomieszane te numerki, nie wiem czemu Maybelline nie numeruje swoich podkładów od najjaśniejszego. A ten o którym piszesz, jak się nazywa? I po czym odróżnić starą od nowej wersji, bo się nie mogłam zorientować przy szafie?
Ten który obecnie mam to ten w tubce - 02 light porcelain.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Już wiem, różnią się okienkiem na opakowaniu. Tutaj paleta kolorów: http://3.bp.blogspot.com/-TjX-Wg8rvf...0/DSCN0206.JPG.

Na jasne wyglądają pierwsze trzy.
Nie sugerowałabym się tymi zdjęciami. Moim zdaniem w ogóle nie oddają rzeczywistych kolorów. 03 jest już co najmniej w tonacji średniego beżu, że o 09 nie wspomnę. Wyglądałam w tym ostatnim jak mulatka niemalże

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Próbuję na różne sposoby. Najbardziej ubolewam nad brakiem flat topa na youtubie babka pokazywała jak go nakłada i taki ładny miała efekt na buzi... Będzie trzeba sobie jakiś sprawić(może poleci któraś jakiś dobry i nie za majątek?). Czasem nawet się zastanawiam, czy to nie jakaś podróba, wszędzie piszą o świetnym kryciu, u mnie jest co najwyżej średnie... I jest jakiś taki różowy ale na razie się nie poddam, zbyt mi go szkoda

Będę pamiętać!
Podobno Hakuro ma dobry flat top albo E.L.F. Polecam też przejrzeć ebay. Tam roi się od różnych flat topów wszelkiej maści i rodzaju, a do tego często można dorwać coś interesującego w dobrej cenie.
Co do tego krycia, to ja miałam to samo tylko, że ze Studio Fix Fluid. Zupełnie nie krył, a czytałam o nim, że świetnie się nadaje do cer z niedoskonałościami. No ale mój kupiłam w sklepie MAC, więc nie mógł być podróbą,a mimo to, niczego u mnie nie maskował

Tak czytam o tym Golden Rose mineralnym, i chyba przyjrzę się mu z bliska
Dodam jeszcze, bo może komuś się przyda, że podkład Prestige Skin Perfection (kolor 08 skin pastel) jest rzeczywiście jasny, jednak wpada bardziej w beż, niż żółć, i jeszcze do tego ciemnieje mi na twarzy (ale to normalne, u mnie każdy podkład tak ma). Poza tym jest ok, w miarę dobrze kryje, wygląda naturalnie na twarzy i nawet się trzyma długo, ale nie jest to nic nadzwyczajnego moim zdaniem.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora