Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-25, 11:02   #4406
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
morgan nie zgodze sie z tym, ze wlosy im ciemniejsze/ostrzejsz tym bardziej postarzaja bo znam mnostwo dziewczyn, ktore wlasnie duzo gorzej i starzej wygladaja w delikatnych/subtelnych odcieniach. niestety w pl dominuje przekonanie, ze wszystkie kobiety sa jednym typem kolorystycznym - latem, zle wygladaja w cieplych kolorach,a szczytem seksapilu jest mala czarna. jesli Ty wygladasz gorzej w ciemniejszym to moze zmien tonacje ?? mozesz byc cieplym typem i miec zimne wlosy albo na odwrot i tyle
niestety jestem typowym latem ale "robię się" na "królewnę śnieżkę" Czasem mnie po prostu trochę męczy to ciągłe malowanie brwi i oczu żeby do włosów pasowały, bo naturalnie są niemal niewidoczne...
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki dziekuje ja farbuje londa profesional 5.73
jasny brązowo-złoty brąz na wodzie 3% z wspomagaczem fix color diapo dla lepszego pokrycia moich problematycznych włosów kiedys były blond i była zielen po przyciemnianiu, dekoloryzacja wyjałowione włosy ktore nie chciały łapac pigmentu i po 3 myciach robiły sie takie ale tylko 1 warstwa reszta była jak teraz kilka postów nizej
na tym zdjęciu masz też 5.73 tylko bez diapo ? bo w sumie dziwne że Cite odrosty nie złapały akurat one przecież powinny być najmniej zniszczone i dobrze brac farbe
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora