Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-11, 09:31   #2808
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44543437]smoothly , vivinn kształt jajek ? chyba nie bardzo wiem o jaki chodzi a wszystkie dziewczyny na tym wątku mi to doradziły szukałam , ale wszędzie w necie przewijają się kształty migdałów, kwadratowe.. pokażcie jakieś przykładowe zdjęcie proszę i jak się je tak spiłowuje, bo nie chcę zepsuć[/QUOTE]
Nie łam się! Musisz je tylko spiłować, a nie od razu żegnać się
Kształt jajek, czyli coś między rysunkiem a i b


Nie widzę powodu dlaczego paznokcie miałyby Ci nie przyrosnąć, ale moim zdaniem to nie jest najważniejsze. Najważniejszy jest ładny kształt i odpowiednia długość Pielęgnuj dalej, a paznokcie na pewno odwdzięczą się za to lepszym stanem
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jajka to np taki kształt jak pokażę w zdj:
O! pikne jajka!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już pokazuję
W obu dłoniach pazurki są tej samej długości. W lewej zero, nul przyrostu
A i jeszcze coś na poprawę humorku na weekendzik
Eeee to są te króciaki na -293764 po piłowaniu czy wstawiłaś złe zdjęcia?
Piękna, długa płytka
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Eeeeee tam, na pewno nie

Heheheh większość z nas miała takie epizody chyba

Noooooo to inna sprawa, że ja maluję paznokcie 2h i schnę następną godzinę!
Gadaj sobie, gadaj, ja wiem swoje

Mi też dłuugo schodzi na malowanie :x Co jest strasznie wkurzające, bo żeby pomalować, muszę sobie zaplanować dzień Na przykład dziś: nie pomaluję, bo muszę dokańczać projekt i mi się końcówki wytrą , a po napisaniu projektu nie pomaluję, bo pewnie będzie już ciemna noc, a po nocy nie lubię malować... dylematy
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wiesz Viv ja bym się pokusiła o porównanie Hollidayka z GR z tym Ametystem tak mi sie coś wydaje, że GR to dupek Ametysta
O! a który? To sobie poszukam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora