Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-11, 17:40   #1672
goralka243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 26
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agugu1989 Pokaż wiadomość
Obgryzałam paznokcie jak miałam naście lat i moim sposobem żeby przestać było ciągłe pilnowanie się, nie pozwalałam sobie nieświadomie brać ich do buzi, a kiedy się zapomniałam i po jakimś czasie uświadomiłam co robię chowałam rękę do kieszenie, pod nogi jeśli akurat siedziałam, gdzie się dało, zdarzało się że dawałam sobie z plaskacza za karę;P może masochistyczne i nie za bardzo wyszukane ale do dzisiaj nie obgryzam Nie stosowałam żadnych preparatów ani tipsów, po prostu siła woli

Próbuj różnych metod, w końcu znajdziesz tą dla siebie.
U mnie to samo. Po za tym jestem juz w liceum, wszystkie moje kolezanki maja dlugie piekne paznokcie a ja takie "ogryzki" ( robilam to nieświadomie, gdy tylko nadarzyła się okazja czyli prawie cały czas... próbowałam "gorzkiego paluszka" lakieru bezbarwnego ale nawet to nie pomagało ;ooo Dopiero gdy zakupilam tipsy zapomniałam o obgryzaniu. Potem kupilam kolejne i kolejne. Mialam strasznie zniszczoną płytkę. Masakra. Ale teraz smaruje paznokcie odżywkami i powoli wracają do życia 2 miesiące nie obgryzam i nie kusi mnie żeby to robić ;DD
goralka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując