Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-04, 23:11   #1090
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie mi się jeden kiedyś spalił przy mieleniu migdałów Drugi się nie spala, ale i mąki nie zrobi, tylko taką papę ziarnistą. Jeśli to nie problem to prosiłabym o podlinkowanie Twojego blendera, ew. podobnego, który takie cuda robi jak mąka

Dzięki za rady



Masło odstawiłam, ale to akurat z racji, że się odchudzam. Nie mogę też zrezygnować zbytnio z nabiału typu kefiry, twaróg, mam je wpisane w dietę, chociaż nie są to duże ilości, ale mam mniej węgli, a więcej nabiału i ryb, mięso jem bardzo rzadko. Czekam aż minie sezon zimowy i się nowalijki pojawią w sklepach, jednak u mnie duże znaczenie ma klimat i warzywa, owoce w diecie. Wtedy też jest czym w sensownej cenie zastąpić przetwory mleczne. To co obecnie jest w sklepach na dziale warzywnym kompletnie nie ma smaku, małe ilości wchodzą, ale tyle ile powinno, to już mi przez gardło nie chce przejść, a domowymi kiszonkami i marynatami już mi się odbija Z drugiej strony jak patrzę wstecz i jak wprowadzałam warzywa w masowych ilościach, to mi się cera od razu poprawiała, a nie przestałam jeść nabiału i glutenu.
Koktajle sa wlasnie swietne kiedy owoce nie smakuja zima dokladnie tak jak powinny. Ja zawsze mam w zamrazarce albo polskie drylowane wisnie albo owoce lesne wiec mieszam to z tym co mam swiezego i dosladzam daktylami.
Kupilam ten blender po dlugich namyslach i poki co nie zaluje. Niby 5 lat gwarancji. Zobaczymy

http://www.froothie.co.uk/the-optimu...a-blender.html Kupilam go w promocji za 285 bodajze wiec duzo taniej wyszlo. Vitamix dla porownania to koszt okolo 600 elzbiet. Nie wiem jak to z nim bedzie bo to stosunkowo nowy na rynku produkt. Poki co daje rade. Zalezalo mi wlasnie na blendowaniu mrozonych owocow czy warzyw (szpinak w kostkach )
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2015-02-04 o 23:13
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora