Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 08:12   #486
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Hej Jeśli jest ktoś jeszcze o dobrym serduchu i tu zagląda , proszę o radę. Zacznijmy od tego ,że prze kilka lat byłam blondynką,zdarzyło mi się raz zafarbować u fryzjera , a resztę czasu torturowałam włosy rozjaśniaczem z Joanny! Bywało różnie , raz rozjaśniał ładnie,innym razem żółtko ,albo białe. Przeważnie,używałam właśnie rozjaśniacza na odrosty,raz farby z garniera i wyszły mi lekkie rudości,ale nawet jak patrzę teraz na zdj. było mi nawet ładnie,bo kolorek był taki delikatny,nie rzucający się w oczy z refleksami.Przyznam sie,że o pielęgnację zbytnio nie dbałam,ale włosy rosły. Rok temu postanowiłam dać odpocząć włosom i farbłam się u fryzjerki na brąz,od tamtego czasu dopinam codziennie treski,a jeśli chodzi o farbowanie, w ciągu całego roku 2 razy odświeżony kolor Garnierem. Farba szybko spływała , teraz pozostał mi taki jasny ,podobno kasztanowy,wypłukany brąz. Włosy odkąd jestem szatynką wgl. nie rosną! Mimo,że dbam o nie jak nigdy nic Odżywki,maski,suplementy, mniej prostownicy). I nic. Chcę wrócić do blondu , właśnie jutro. Byłam umówiona z fryzjerką,długo czekałam na wizyte. Niestety,cena zabiegu się podniosła i zrezygnowałam... A gdzie bym nie poszła jedyne na co się godzą to pasemka ,ale wiem ,że nie będzie to ładnie wyglądało;/ Zatem stawiam na swoją rękę! Mam zamiar je jutro rozjaśnić, jeszcze nie wiem czym... Szczerze,o dekoloryzacji nawet nie wspominam bo mam cienkie,zniszczone włosy i się boję. Tak , wiem ,joanna jest gorsza ,ale jakoś nigdy włosy mi nie wypadły. Po rozjaśnieniu chcę użyć jakiejść farby , najlepiej ciepłego blondu.

Czy jeśli użyję farby Loreal Casting Creme Gloss Jasny piaskowy blond np.powiedzmy na biały czy żółty ,który mi wyjdzie po rozjaśniaczu,
wyjdzie mi taki kolor jak na pudełku? Czy jeszcze bardziej mi rozjaśni?
Bo niby się okazuje ,że rozjaśnia o 2tony ;/ Czy lepiej kupić z innej firmy blond? I jaki rozjaśniacz użyć ?
mi tez nikt nie chcial rozjasnic wiec zgodzilam sie na stopniowe rozjasnianie poprzez pasemka w innym wypadku wlosy by mi polecialy dlatego radze uwazac bo to co robisz dla mnie jest zbyt drastyczne nie mysl ze wlosy nie dostana w kosc dostana napewno poleca i sie skrusza a takie rzeczy nie dzieja sie odrazu tylko do 3ms po farbowaniu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując