Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-04, 16:27   #994
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Jesli cie zapchalo to serum azelo to raczej nie polecam tego renew. Mysle, ze u mnie to nie jest oczyszczanie, wlasciwie to jestem tego pewna. Od jakiegos czasu uzywam toniku rozno-mlecznego, i on mi stale oczyszcza buzke, jeszcze przed renew mialam juz w zasadzie same przebarwienia. Ja mam taki problem, ze moje zaskorniki sa zamkniete, na czole to widac dosc wyraznie. Przed tygodniowa kuracja renew ich nie bylo, a teraz znow sa i znow zamieniaja sie w pryszcze Juz odstawilam serum.
A ja znowu mam takie czerwone krostki ktore nawet jak nie zamieniaja sie w pryszcze to skustecznie szpeca mi twarz. A u mnie najgorsze jest to,ze niby po kwasach BHA twarz ogolnie wyglada lepiej ALE wciaz wyskakuja mi podkorne gule w miejscach w ktorych wczesniej nie wyskakiwaly i pozostawiaja przebarwienia ciezkie do usuniecia. A nie chcialabym aby to mi sie poroznosilo po calej twarzy, dlatego szukam alternatywy.

Napisalam do BU czy jest mozliwosc zastapienia mleczka oliwkowego wlasnie olejem z pestek malin i jezelii tak to w jakim stezeniu.Niestety pomimo poprawnie wpisanego adresu maile nie dochodza. Wiecie moze dlaczego?

Dziewczyny niebawem skladam zamowienie... zastanawiam sie nad serum migdalowym. Mysliscie ze hydrolat cytrynowy bede mogla zastapic lipowym bez obaw,ze poszczegolne skladniki wejda z soba w jakies niepozadane interakcje?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-11-04 o 17:09
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując