Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 13:07   #4126
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja też się z tamanu nie polubiłam. Pal licho jego zapach (w starciu z zapachem kocanki wcale nie wydaje się tak zły ),ale nie służyl mi, więc bez żalu powędrowal dalej...
Podobnie skwalan- podejrzewałam go o rosnącą gulę na brodzie (na szczęście lukrecja szybko ją zaatakowała ), więc też nie zagoscil u mnie na dłużej...
Bioferment za to, serum Lemon, serum oczyszczajace, lukrecja, macerat nagietkowy, HA, olej herbaciany, mother of pearl, mleczko migdałowe, olej palmowy czerwony (zamiast samoopalacza ) monoi (na końcówki włosów i zamiast perfum), olej kokosowy (do włosów jako maseczka), hydrolat oczarowy, z głogu i neroli (z mazideł), to produkty, bez których nie wyobrażam sobie na razie mojej pielęgnacji
to ja już z dwojga złego wolę kocankę, a spirulina to już w ogóle pełna elegancja
Z lukrecji to mam likier ktoś przywłókł z Włoch chyba - wcale zacny, a co robi Twoja lukrecja (olej, tak?)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora