Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-25, 12:32   #1607
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

[Darianna spódnica jest ładna, ale wydaje mi się, że Cie postarza i że jest taka nieco rozszerzająca się a potem lekko ściągnięta na dole, tak czy nie (tak wygląda na zdjeciu) ? Wydaje mi się, że fajniejsze byłoby coś typu A, ponieważ, wyrównałoby proporcje, bo widzę, że jak ja masz bardziej umięśnione ramionka Zgodzę się z rozwielitką, że fajnie by było jakby się kończyła na wysokości kolan, i do tego sandałki. No i PAnno Darianno kolory !!!, sukienka co pokazałaś ma świetny krój, ale ja bym Cie widziała w kolorach

spódnica tego typu : i do niej koperowa bluzka (ta ktora pokazalas tez jest ladna, ale nie wiem, czy przypadkiem Cie nie poszerza w ramionkach, ale Pal Licho ładna jest strasznie, przepiękna i chyba bym ją wzięła nawet jakby mnie poszerzała) Spódnica solar jakby kogos to interesowało

sandałki: z tego typu zapieciami :




Sylwia ta zielona sukienka około 70 Funciaków - ale spokojnie można gdzieś na pewno tanszy odpowiednik znalźć
Gadamarko przecież Ty masz taką figurę, że nawet w worku na ziemniaki bedziesz sexy wyglądać Potem cos domaluje bo ide teraz do Biblioteki Jeszcze Rzabbce obiecałam

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-25 o 12:33
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora