Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-17, 09:09   #96
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
nie mam doświadzenia z retinoidami, ale z przesuszem tak mustela dobra

Hexx ty jesteś otrzaskana w perfumach, czy tam "ktoś z zewnątrz" może się łatwo dołączyć do zamówienia/rozbierania flaszki/
bo nie wiem czy się zaglębiać, jakby mnie miały pogonić
btw przeczytałam regulaminy, ale tam są wytyczne dla organizatorek a nie uczestniczek

choc w sumie rozumiałabym,
pewnie narażę się na dezaprobatę, ale jakoś nie odczuwam misji nawracania wszystkich na prochy i jeśli ktoś zadaje te same pytania (a pytanie dziewczyn na pw uważam już za wręcz bezczelne), to mamy prawo go zignorować, nawet jeśli ma potem narzekać, że forum jest hermetyczne
w końcu załóżmy, że jest dla tych, którzy umieją czytać i pisać
nie wydaje mi się, żebym żądała od kogoś podania całości na talerzu


a w kwestii zapachów, to obwąchuję wszystko, szczególnie jedzenie
czasem wolałabym nie czuć ludzi
a o pewnego czasu chodzę po perfumeriach z jakimś nieokreslonym chciejstwem które sie nasila i sama nie wiem co chcę może coś w stylu sephora white (wycofane)?? help
wiem tylko czego nie chcę
(tego czegoś co wyłazi z yr hoggar i jose eisberg po kilkunastu minutach i mnie odrzuca)
Nie ma problemu by dolaczyc Wpisujesz sie kiedy JUZ jest watek,deklarujesz ile chcesz ml i wsio prosta zasada.Poza tym musze przyznac,ze tam jest waskie grono i nie ma zadnych przeszkod zeby gdzies sie podpiac.
Polecam

Poki co narazie zaleczylam swojego mola na Royal Muska bo kupilam decant ale flaszki czekaja na zakup.

Co Ci nie pasuje w Hoggar YR?bo ja uwielbiam te skondensowana bergamotke
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora