Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-17, 10:10   #517
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
juz Cie lubie [pozdro od mlodej 25 latki ]
No weź ilios, chyba nie myślisz, żeś już niemłoda ?

A ja wczoraj wdepnęłam do Douglasa po folder z 3 próbasami Sensai Kanebo (dają jak się pokaże taki katalog co to go dodawali do ostatniego Twojego Stylu) i ucięłam sobie pogawędkę z miłym panem konsultantem, który poza tym, że miał wybłyszczykowane usta i był pienkny to dodatkowo zawalił mnie innymi różnymi gratisami (a nie kupiłam nic, absolutnie nic) i udawał Greka jak go zapytałam o kolekcję świąteczną Diora (twierdził, że niby ma jej nie być w Polsce, co jest zdaje się wierutną bzdurą, bo już w babskich pisamach na grudzień widziałam jej zapowiedzi). No i zgodził się ze mną, że nie ma sensu przepłacać w naszych krajowych sieciówkach gdzie ceny są horrendalne a lepiej polować na promocje i okazje np. w internecie. Powiedziałam mu o strawberrynet.com i uwierzyć nie chciał, że tam bywa taka tanizna i przesyłka za darmo - obiecał, że zajrzy...Trzeba nieść w naród kaganek oświaty, co nie ?


Ale też wczoraj wieczorem zrobiłam rzecz straszną. Zapłaciłam kartą węża na stronie, która nie była bezpieczna, tzn. nie miała tej kłódeczki u góry. Całą noc nie spałam i wyobrażałam sobie jak hakerzy czyszczą nasze konto durna sine.ira...oj durna...
Zdarzało Wam się tak nieroztropnie postąpić a sprawa skończyła się happy endem ? Powiedzicie, że tak
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora