Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-08, 12:01   #4646
xwar
Przyczajenie
 
Avatar xwar
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dziewczyny ode mnie z zamówienia Lush 2 - mam już prawie wszystkie przelewy, pewnie jutro dojdą ostatnie
w zasadzie mogłabym jutro/pojutrze złożyć zamówienie, ale dzisiaj okazało się, że muszę wyjechać w przyszły poniedziałek i nie będzie mnie prawdopodobnie cały tydzień...
paczki z Lusha dochodzą w 4-5 dni, więc pewnie doszłaby pod moją nieobecność i wtedy leżałaby w magazynie kurierskim ok. tydzień
ze względu na to, że zamawiamy świeże maseczki, moim zdaniem najlepiej będzie jak złożę zamówienie dopiero w przyszłym tygodniu, aby paczka doszła na mój powrót, wtedy szybko roześlę
ale oczywiście decyzja nie należy tylko do mnie - proszę napiszcie co o tym sądzicie? mogę złożyć zamówienie jutro, ale mnie przeraża perspektywa, że paczka będzie tyle dni leżała u kuriera...

i bardzo Was przepraszam, że tak wyszło, ale ten wyjazd, to nagły losowy wypadek

Bethie chciałabym zapytać czy już zrobiłaś zamówienie i kiedy mniej wiecej się spodziewasz paczki , bo ja już doczekać sie nie mogę .
xwar jest offline Zgłoś do moderatora