Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-10, 15:17   #501
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jak tak z innej beczki z tymi kolarami i odcieniami wlosow.
blond bunny
pisalas ze babki zmieniaja itd.
Ok, ale popatrz ze czesto jest tak no chociazby u mnie ze caly rok jestem blada, super fajnie, jasna karnacja, rozowa i pasuja mi jasne wlosy bo wygladam naturalnie.
A przychodzi wiosna lato-jade nad morze-sol i slonce więc wlosy bialutkie, opalam sie i wygladam jak ostatnia solara No paskudnie, jak taka typowa lampucera (wybacz stwierdzenie). No u mnie tyle ze ja sie ostro nie maluje, to wygladam w miare jeszcze naturalnie.
No ale wracając do tematu-nie pasuja mi takie mega jasne wlosy na lato i terazdylemat-nie moge wciaz oscylować wokol jasny -ciemny blond bo musialabym wciaz rozjasniac, potem na ciemno (a tu niespodzianki-zielen itd). dlatego mam taki problem z kolorem.

I kolejna sprawa-dla mnie chlodne kolorki, ale jak wyszedl mi szary to uwierz mi, wygladalam strasznie, jak nie wiem co, strach na wroble.
Calkiem zloty tez odpada.
A teraz mam bardzo zblizony jak buahot w avie choc na zdjeciach wychodzi jasniej bo mam refleksy.

Takze nie zawsze jest tak fajnie i latwo szczegolnie ze od maja do wrzesnia chodze opalona.
nie no jasne.
tylko ze dla mnie zmienianie koloru- zima jasny blond, latem ciemny blond to czysta glupota.
poza tym nikt nie kaze sie nikomu opalac na brazowo-pomaranczowa a jasny blond bardzo fajnie wyglada z lekka opalenizna.
ani nie musi sie nosic bialych wlosow.
dla ciebie najlepsze kolory to zimne ale nie mocnoszare i natury.
w skrajnie zimnym i cieplym bedzie ci zle i tyle ode mnie.
zawsze mozna sobie zrobic naturalny kolor jasny blond czyli 8 i wtedy do wszystkiego bedzie pasowac jesli opalenizna tak ci bardzo przeszkadza- ja nosilam biale wloski, kiedys sie opalalam i nigdy nie czulam sie jak solara
ale to widocznie co kto lubi i uwaza.
ja bym zaleznie od koloru opalenizny wlosow nie zmieniala i niszczyla- bo takim tropem ubiore sie na rozowo i bede wygladac jak blond pustak o powinnam sie na czarno pofarbowac
albo nie miec rozowej garderoby
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora