Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-08, 16:10   #2161
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Robię podobny peeling i polecam serdecznie Choć u mnie najlepiej na celulit, a właściwie jakieś tam jego początki działa ruch. Na szczęście nie mam tendencji do mocnego celulitu, dość szybko kształtują mi się mięśnie co jest denerwujące czasem, zwłaszcza na ramionach..
Przypominam prośbę o szampon samorobiony

O taaak lauress Magnesia, ja też chce!
A ja nie znam maski organique a tak bym chciała poznać..

Daj znać co pozamawiałaś Ja dzisiaj ukręciłam najprostsze serum z wit. C, kiedyś robiłam je namiętnie, dzisiaj wróciłam bo mam jeszcze ważne składniki

Ja nie wiedziałam, że wit A działa super na włosy. Gdzie ją kupujesz?

Oglądam sobie tego bloga
http://i-naturalnie.blogspot.com/
i ślinię się jak szalona I jest na nim kod zniżkowy 5% do biolandera

Szmatka z mikrofibry jest cudowna myję nią co kilka dni twarz i dekolt na którym miałam ślady po uczuleniu i skóra jest w lepszej kondycji, gładka i taka milusia. nałożyłam teraz białą glinkę z olejem nigella i olejkiem lawendowym, zaraz zmywam, zobaczymy jak efekt.
Anulaaa przez cienie chcę krem AFRICAN EARTH- jest boski!
ja tez nie wiedzialam zaraz sie zaczytam

ja nie moge zadnymi szmatkami ani nawet mocniej recznikiem trzec twarzy bo od razu mam takie czerwone krostki zwlaszcza pod nosem i na brodzie

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

o szkoda, ze wczoraj nie mialam kodu do biolandera
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora