Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 17:31   #3016
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a ja nie twierdze ze mi nie podchodza zele hialuronowe (mialam juz chyba wszystkie rodzaje, nie widze róznicy) twierdze ze jego opisy na BU są mocno przesadzone i dziewczyny kupują, nakładają solo i są zawiedzione ze skóra błaga o cos wiecej
czytając cos takiego mozna sie rozczarowac:
Na mnie tak działa. Przedtem miałam z wit. B a teraz z peptydami i ten jest jak dla mnie treściwszy.

Wydaje mi się, że ogólnie w BU opłaca się czytać dokładny sposób użycia oraz zalecenia, następnie opinie. Same składniki zawsze są wychwalane pod niebiosa, ale wiadomo, że cudów nie ma. Czasem nazwy mogą zbijać z tropu.


W sumie jedyne, czym się rozczarowałam na BU to mleczko do włosów, bo napisali jakoby miało wygładzać i ułatwiać rozczesywnaie, a wg mnie było wręcz odwrotnie, usztywnia, tutrudnia rozczesywanie i raczej się nadaje jako produkt do układania. Cała reszta była mniej więcej takiej konsystencji, jak się spodziewałam. Nie wiem, może też dlatego, że ja już wcześniej używałam różnych różnistych żeli i dawno temu zauwazyłam, że np. nie ma co dawać zaschnąć grubszej warstwie, lepiej wklepać itp.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując