Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-21, 06:02   #3919
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
Do Muscat 29 czerwca miałam robiony mp ust z cieniowaniem. Na korektę umówiłam się na 2 sierpnia. Do czasu korekty nie zauważyłam na swoich ustach żadnych zmian, dlatego na korekcie zrobiono ciemniejszym pigmentem. Od tego czasu minęło 18 dni i nadal nic nie widzę. Koleżanka która też tam robiła ma super usta, mówi ze jej kolor wyszedł po kilku tygodniach. Mam poczekać jeszcze , czy iść od razu na kolejną korektę i poprosić o inny kolor ?
Poczekaj cierpliwie, barwnik lokuje się ok. miesiąca i dopiero po tym okresie można stwierdzić co dalej. Czasem trzeba i dwie korekty wykonać, tak więc nie nakręcaj się, przeczekaj i dopiero wtedy, jeśli nadal nie będziesz widziała efektu zadzwoń do linergistki swojej. Przyjrzyj się uważnie swoim ustom po przebudzeniu, albo jak zmarzniesz, na pewno zobaczysz wtedy, że są wyraźniejsze natomiast na pewno musisz poczekać, zwłaszcza jeśli widziałaś wyniki u koleżanki.
Przy ustach, umiejętności linergistki to jedna rzecz, ale druga, też bardzo ważna to cierpliwość klientki
muscat jest offline Zgłoś do moderatora