Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-29, 16:32   #3447
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Jaki płyn do soczewek, Bio True? Ja nie używam żadnych kropelek do oczu, a czasami zdarza mnie sie mieć soczewki z 18 h
rzecz się tyczy płyny opti-free który można było kupić wczoraj w duopaku w promocji za 30 zł.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Akurat teraz kończę bio true i dla mnie jest porównywalny z opti free, czyli poprawny. Ja mam duża skłonność do alergii, oczy często zaczerwienione, przy kopmpie spędzam znacznie wiecej czasu niż powinnam
Staram sie oszczędzać oczy, jeżeli mogę noszę okulary zamiast soczewek, ale te jednak znacznie ułatwiają życie a jakie soczewki nosicie i polecacie ?
Bo soczewki przecież ważniejsze niż płyny
mam astygmatyzm więc noszę soczewki toryczne- Pure Vision 2HD for Astigmatism

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42525012]Ja tylko Oasys. Dla mnie sa doskonale. Mam suche oczy i miesieczne szybciej mi sie wysuszaja. Z tymi nie mam problemu.
Jakis czas temu kupilam polecane przez Misianke soczewki Softlens z Superpharm. Myslalam, ze sobie oczy wydlubie. Byly koszmarne. Nie dosc, ze strony nie podpisane, to soczewki byly twarde i wysuszaly sie predko. Do tego nie zwrocilam uwagi na ich wymiar. O 0,2 mialy krzywizne wieksza, a srednice tez chyba o 0,2 mm niz Oasys, do ktorych nawyklam. Bolaly, gniotly. Blee.

Moim najwiekszym soczewkowym zalem jest to, ze nie moge kolorowych nosic, bo mam zrenice za duze.

Z plynow i krople nie cierpie marki See L'eau. To jedyny producent, po ktorego wyrobach pieka i lzawia mi oczy.[/QUOTE]

James, właśnie dlatego Cię drapały bo była i zła krzywizna i średnica niedopasowana. Krzywiznę dopasowują Ci do oka, więc odchylenie w którąkolwiek ze stron wiąże się z dyskomfortem. też kiedyś eksperymentowałam i się nadziałam na złą krzywiznę. oraz podobnie jak Ty nie znoszę płynu See L'eau, kompletnie się nie nadaje do soczewek.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora