Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-19, 20:41   #3489
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Na razie nie chcę nakładać nić coś rozjaśnia, mam długie cienkie włosy i obawiam się o kondycję może za jakiś czas. Teraz mam nadzieję, że trochę zjaśnieją przez mycie.
W załączniku efekt po farbowaniu, ostatnie zdjęcie z lampa - widać tą brązową poświatę. Przepraszam za małe sianko ale zdjęcie robione zaraz po wysuszeniu suszarką
Nie jest tak źle. Smoła czy czerń to to nie jest elegancki, jak dla mnie łamany poziom 6 na delikatne 5. Wymaj farbę. A co do rozjaśniania farba to na pewno nie to samo co zwykłe rozjaśnianie. Ja np miałam po farbie blond na ciemne włosy jakby w lepszej kondycji bo te wszystkie cuda z farby odżywiły mi włosy Ale spokojnie. Nie, to nie. Wymywaj i zobacz bo może naprawdę pojaśnieć.
P.S. Moje włosy po profesjonalnych poziomach 6 (ciemny blond) wychodziły naprawdę tak samo. Także farba aż tak źle nie złapała

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Zaraz jadę wybierac kolor a w piatek farbowanie, juz sie doczekac nie moge bo moj rudy jest tak wypłowiały, że wstyd na ulicę wychodzić!

Sprawdzę jeszcze palety na żywo ale prawdopodobnie wezmę loreal majirel 8.0.

Koncowki wlosow mam prawie blond! wyzej jest rudy... Czy kolor wyjdzie rowny??


Ale ladny kolor
Dziękuję

A co do wyrównania to musisz uważać aby końce ci za jasne nie wyszły. Może jakoś te końce zapigmentować? Może najpierw na nie położyć farbę a dopiero potem na odrostach. Hm...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Hej Kobitki. Widzę że u Was żadnych "niusów" nie ma póki co żadna się nie rozjaśnia
Dzisiaj się widziałam z moim chłopakiem drugi raz od farbowania, ale pierwszy raz w dziennym świetle i peeełnym słońcu. Stwierdziłam że na pewno zauważy zmianę koloru.... tym bj że tak stoi koło mnie , patrzy na te włosy i pyta czy..... OBCIĘŁAM ale się nie przyznałam do farby
Za to wczoraj byłam u kolezanki, ledwo mnie zobaczyła i krzyczy "Rozjaśniłaś włosy!!!!"
Faceci są uroczy
Ach faceci Ale starał się. Wiedział, że coś jest nie tak ale coś mu nie wyszło Wybacz mu, bo i tak jak na faceta coś jednak na temat włosów powiedział.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Koncowki sa naprawde jasne :/ dużo jaśniejsze od reszty!

ORAZ

dziś bylam kupic farbę, przejrzalam palety: majirel, topchic, koleston, loreal inoa

wszedzie szukalam 8.0 i rozbieżność między odcieniami jest OGROMNA! topchic albo koleston (chyba ta druga) ma tak jasną 8.0, że szok!

koniec koncow NIE WIEM

Ja tak samo głupiałam w czwartek. Normalnie co firma to inaczej 8 wygląda! W tej chwili jak patrzę w odbicie w lustrze to mam brąz. Nawet mąż mi to mówi. Ale za to jak w słońcu świeciły

Macie porównanie. Zdjęcie w słońcu i w połowie w cieniu Jest chłodno jak nie wiem!

1221.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-19 o 20:42
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora