Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 15:28   #1564
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja głosuję za trzecimi. Te z ćwiekami lekki festyn, te pierwsze jakieś takie długie i cienkie, a dla takiego smerfusia jakim mówisz że jesteś to te TH najkrótsze będą najlepsze i jakoś tak zgrabnie wyglądają no i skórę maja fajną, taką jak lubię
"Smerfusia" . Podoba mi sie.

Moimi faworytami sa chyba TH i festynowe .

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Zign miałam jedną parę czółenek na koturnie i najniewygodniejsze buty na świecie I zraziłam się do tej marki mimo że niektóre modele na Zalando mi się podobają... Rozmiar akurat z czółenek miałam taki zawsze - czyli rozmiarówka standardowa.

Z TH miałam sporo butów w tym botki i kozaki i jakościowo THD jest gorszy niż klasyczna linia TH.

Ja głosuję za Taupage, bardzo ładne.
Macalam wczoraj TH i jakosciowo wypadaja dobrze.
Taupage nie wiem jak z rozmiarowka wypada, dlatego tu napisalam wlasnie .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A nie będzie ci zimno w nich? Bo chyba ocieplenia nie mają. Ja moje motocyklówy odłożyłam już w kąt. Ale ze mnie straszny zmarzluch jest, toteż bez emu nie przeżyję zimy
Nie, ja goraca kobita. Do tej pory w balerinach chodze. Aczkolwiek wczoraj sie przeziebilam, wiec odczuwam potrzebe kupna obuwia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora