Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-22, 00:07   #1799
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
pracowałam kiedyś krótko w douglasie. to co tam się naoglądałam... np podkład ciemniejszy o ton albo półtora od normalnego koloru skóry, przeciągnięty aż do końca szyi, brudzący ohydnie... czarną sukienkę. i jeszcze odcinający się na linii włosów, nota bene mocno blond. albo pajęcze nóżki z tuszu. albo, jak piszesz właśnie - straszliwe plamy z bronzera w dziwnych miejscach. i to wszystko nie na klientkach, ale na pracownicach. do tego konturowały twarze innym patrząc na obrazek z pewnego kosmetyku isadory (takiego co jest róż, rozświetlacz, bronzer). wiadomo, tam jest jeden typ twarzy narysowany, a każdy konturuje się przecież inaczej...
ale co ja tam wiem o pracodawcach mówi się dobrze, albo wcale

przytaczać można by wiele takich smaczków, byłam niestety zbyt szczera co do klientów. kilka razy poleciłam dziewczynom minerały, jedna z dużym trądzikiem wróciła do mnie po miesiącu i po cichu podziękowała, że nie dałam jej kupić podkładu z Estte Lauder tego double wear, a przekonałam do minerałów. przez miesiąc zmniejszyły jej się wykwity. takie osoby były najlepszą nagrodą.
I właśnie dlatego ja nie nadawałabym się na dłuższą metę do sklepu z "ekskluzywnymi" kosmetykami... Nie miałabym serca wciskać kobietom kremu za 200 złotych z zerowym stężeniem substancji aktywnych czy polecać dziewczynie z silnym trądzikiem podkładów typu EL Double Wear :/

A jeśli chodzi o kobietki z podkładem a'la cegła, dziwnymi plamami na policzkach i tym podobnymi psikusami, to masz rację, wygląda to tragicznie. Skończyłam szkołę kosmetyczną i ku mojemu przerażeniu nawet tam dziewczyny używają podkładów o kilka tonów za ciemnych, robią sobie brwi-wpie****ki (), używają różów i szminek kompletnie niepasujących do ich typu kolorystycznego, no i bronzer, jakby się czekoladą na policzkach ubabrały Może dlatego mam taką niechęć do tego kosmetyku. To naprawdę straszne, czy kosmetyczka, czy konsultantka w sklepie powinna umieć doradzić kosmetyki, które podkreślą urodę, ale przecież lepiej jechać na oklepanych schematach, a potem widzi się na ulicach tyle ofiar nieudanego makijażu...

Ale żeby nie robić kompletnego offtopa - dziewczyny, miała któraś z Was flat topa z Amilie? Ja mam z Hakuro, ale długa rączka strasznie mnie denerwuje... Inna sprawa, że chłonie sporo podkładu
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-08-22 o 00:08
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując