Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 18:49   #4806
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez katarina619 Pokaż wiadomość
hahahah gdzie Ty zyjesz, idziesz do ginekologa prosisz tabletki on Ci jakies przepisuje i tyle. Pozniej przychodzisz i mowisz czy Ci odpowiadaja jak nie to da Ci inne-taka metoda na celowanego. Chyba za bardzo ufasz lekarzą. Poza tym wiem ze kazda z nas jest inna jednak sklad tabletek gra główną rolę w temacie "trądzik" dlatego tez wiele osob bierze DIANE35 i w zasadzie kazdy chwali. Te tabletki zawierają odpowiednie związki hormonów ktore to wlasnie dobrze dzialaja na skórę. Tak to właśnie wygląda. Dlatego tez pytam bo moze ktos ma wiedze jakie proszki są dobre na buzie. zbieram opienie. Tyle
Skoro w zasadzie każdy chwali Diane, to po co ci ranking tabletek, idź i o nią poproś Nie wiem co to za pytanie w jakim świecie żyję, skoro tak dobrze znasz temat tabletek to powinnaś wiedzieć, że wielu dobrych lekarzy zleca badania, a jeśli nawet nie, co również wyraźnie zaznaczyłam, to lekarz dobiera lek, a nie pacjent. Wiadomo, że nie każde tabsy muszą od razu być tymi idealnymi, ale tak może zdarzyć się z każdym innym lekiem. No chyba, że w moim świecie jest inaczej, bo nigdy nie spotkałam się z sugestią lekarza, żebym sama sobie wybrała hormony. Za bardzo ufam lekarzom? Być może, nie znam się na tym, ale podziwiam, jeśli ty sama umiesz sobie dobrać każdy lek
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora