Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metody strzyżenia ;) !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-06, 16:50   #18
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Metody strzyżenia ;) !!

[QUOTE=Ikraaa;5967758]
Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Widzę,że znacie sie na obcinaniu Czy mogłybyście mi poradzić w jaki sposób obciąć włosy żeby były bardziej puszyste i wyglądały na gęstsze?I czym je wycieniować?Nie bardzo mam dostęp do profesjonalnych narzędzi.Ostatnio poprosiłam o to fryzjerkę i tak mi wycięła,że już od miesiąca chodzę ze związanymi włosami! [/qu


A więc tak: zależy jaki efekt chcesz uzyskać i przede wszystkim niewiem jakie masz włosy musiałabym przeprowadzić tzw> DIAGNOZE włosa. Ja często stosuje takie metody na cienkie i żadkie włosy. Pierwsza: Jest to metoda PIKOWANIA włosów czyli delikatne nacinanie czubkami nożyczek u nasady głowy ok. 1 cm- daje to efekt puszystości włosa i uniesienia od głowy( włosy optycznie wydają się gęstsze). Inna metoda to cieniowanie włosów brzytwą lub nożem chińskim- włosy nabierają puszystości. Ale należy pamiętać, że nie tylko fachowe strzyżenie przynosi upragnione efekty zwiększenia objętości. Ważna jest również koloryzacja, która pozwala nam na zamaskowaniu swoim niedoskonałości, zwęża lub sprawia, że twarz jest pełniejsza, poprawia kondycje włosa- sprawia, że włosy są gęstsze lub wyglądają na zdrowsze- ale w tym zabiegu indywidualnie musicie sie poradzić profesjonalisty, który mus zobaczyć wasze włosy i wtedy wam coś doradzić.POZDRAWIAM
No właśnie mam cienkie włosy i chyba wypróbuję tą pierwszą metodę,bo nie posiadam takich bajerów jak nóż chiński A mam jeszcze jedno pytanko.Wprawdzie zadałam je już na innym wątku,ale teraz zwracam się do Ciebie jako do fachowca :
Czy taka fryzurka jak na tej fotce (trzeba powiększyć i przesunąć w prawo)pasowałaby do owalnej twarzy?Tzn chodzi mi głównie o grzywkę.Jak myślisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowa.JPG (35,3 KB, 225 załadowań)
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując